Sábado, 7 Octubre 2023
12:00 Iberconsa Amfiv 54 : 69 BSR Amiab Albacete Pabellón Pablo Beiro , Vigo
12:00 Pabellón Pablo Beiro , Vigo
Sábado, 14 Octubre 2023
17:00 IMF Getafe BSR 37 : 71 Iberconsa Amfiv La Alhóndiga , Getafe
17:00 La Alhóndiga , Getafe
Sábado, 21 Octubre 2023
18:00 Iberconsa Amfiv 67 : 51 Menarini Joventud Pabellón Pablo Beiro , Vigo
18:00 Pabellón Pablo Beiro , Vigo
Sábado, 28 Octubre 2023
12:00 UCAM Murcia BSR 65 : 55 Iberconsa Amfiv Principe de Asturias , Murcia
12:00 Principe de Asturias , Murcia
Sábado, 4 Noviembre 2023
18:00 Iberconsa Amfiv 76 : 73 Servigest Burgos Pabellón O Berbés , Vigo
18:00 Pabellón O Berbés , Vigo
Sábado, 18 Noviembre 2023
17:00 Mideba Extremadura 64 : 74 Iberconsa Amfiv Pabellón La Granadilla , Badajoz
17:00 Pabellón La Granadilla , Badajoz
Sábado, 25 Noviembre 2023
18:00 Iberconsa Amfiv 72 : 98 Bidaideak Bilbao Pabellón O Berbés , Vigo
18:00 Pabellón O Berbés , Vigo
Sábado, 2 Diciembre 2023
12:00 Amivel Reyes Gutierrez 65 : 60 Iberconsa Amfiv Pabellón Fernando Ruiz Hierro , Vélez-Málaga
12:00 Pabellón Fernando Ruiz Hierro , Vélez-Málaga
Martes, 5 Diciembre 2023
19:00 Iberconsa Amfiv 72 : 61 Fundación Aliados Pabellón O Berbés , Vigo
19:00 Pabellón O Berbés , Vigo
Sábado, 16 Diciembre 2023
18:00 Iberconsa Amfiv 64 : 114 CD Ilunion Pabellón O Berbés , Vigo
18:00 Pabellón O Berbés , Vigo
Sábado, 13 Enero 2024
18:00 Econy Gran Canaria 80 : 66 Iberconsa Amfiv Ciudad deportiva de Gran Canaria , Gran Canaria
18:00 Ciudad deportiva de Gran Canaria , Gran Canaria
Sábado, 20 Enero 2024
12:00 BSR Amiab Albacete 94 : 19 Iberconsa Amfiv Pabellón Lepanto , Albacete
12:00 Pabellón Lepanto , Albacete
Sábado, 27 Enero 2024
18:00 Iberconsa Amfiv 86 : 54 IMF Getafe BSR Pabellón Pablo Beiro , Vigo
18:00 Pabellón Pablo Beiro , Vigo
Sábado, 10 Febrero 2024
16:00 Menarini Joventud 57 : 59 Iberconsa Amfiv Palau municipal de deportes de Badalona , Badalona
16:00 Palau municipal de deportes de Badalona , Badalona
Sábado, 17 Febrero 2024
18:00 Iberconsa Amfiv 73 : 91 UCAM Murcia BSR Pabellón Pablo Beiro , Vigo
18:00 Pabellón Pablo Beiro , Vigo
Sábado, 2 Marzo 2024
18:00 Servigest Burgos 66 : 83 Iberconsa Amfiv Jose Luis Talamillo , Burgos
18:00 Jose Luis Talamillo , Burgos
Sábado, 16 Marzo 2024
18:30 Fundación Aliados 66 : 59 Iberconsa Amfiv Pabellón. Pilar Fernandez Valderrama , Valladolid
18:30 Pabellón. Pilar Fernandez Valderrama , Valladolid
Sábado, 23 Marzo 2024
18:00 Iberconsa Amfiv 71 : 50 Mideba Extremadura Pabellón O Berbés , Vigo
18:00 Pabellón O Berbés , Vigo
Domingo, 14 Abril 2024
13:30 Bidaideak Bilbao 86 : 72 Iberconsa Amfiv Polideportivo de Txurdinaga , Bilbao
13:30 Polideportivo de Txurdinaga , Bilbao
Sábado, 20 Abril 2024
18:00 Iberconsa Amfiv 56 : 74 Amivel Reyes Gutierrez Pabellón O Berbés , Vigo
18:00 Pabellón O Berbés , Vigo
Sábado, 11 Mayo 2024
18:00 CD Ilunion 93 : 51 Iberconsa Amfiv Pabellón Canal de Isabel II , Madrid
18:00 Pabellón Canal de Isabel II , Madrid
Sábado, 18 Mayo 2024
16:00 Iberconsa Amfiv 69 : 71 Econy Gran Canaria O Berbés, Vigo , En directo en Teledeporte
16:00 O Berbés, Vigo , En directo en Teledeporte

Patrocinador Principal

Iberconsa

Colaboradores

Hospital Nuestra señora de Señora Fátima Viajes Zonda Coca Cola Altafit Gym Club

Patrocinadores institucionales

Concello de Vigo Deputación de Pontevedra

Abanca NON á violencia de xénero Xunta de Galicia Fundación Vigo Deporte